W poscie tym postaram sie udzielic kilku przydatnych wskazowek dotyczacych pierwszej pracy.
Job in London dla poczatkujacych:)
Saturday, 28 November 2009
Poczatki w Londynie

Poczatki w Londynie bywaja bardzo ciezkie. Zaczynajac od samej zmiany kultury, obcego jezyka na problemach finansowych konczac. Problemem nie jest przystosowanie sie do nowego zycia(czlowiek jest taka bestia ze nawet samo pieklo po miesiacu bedzie mu sie wydawalo normalne:))-sek w tym zeby czerpac z emigracjii jak najwiecej i nie popasc w syndrom Polaka chomika ktory poza swoim podwynajetym pokojem i praca nic nie widzi. Smutne ale prawdziwe, oczywiscie nie chce tutaj generalizowac-ale statystyki pokazalyby ze jest to znakomita wiekszosc "uchodzcow". Bynajmniej nie pisze tego poto aby wbic komus gwozdz do trumny-pragne jedynie uswiadomic i(pozwolcie ze posluze sie slangiem) odmulic co niektorych spedzajacy swoj caly wolny czas na narzekaniu i ogladaniu rodzimej tv z zaokiennego talerza c+.
Subscribe to:
Posts (Atom)